Kilka słów o nas

Szanowni Państwo, zajmujemy się profesjonalnym układaniem tapet, fototapet oraz innych materiałów przeznaczonych do oklejania ścian, sufitów, mebli itp. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobywane zarówno w kraju, jak i za granicą, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Cechuje nas precyzja oraz dbałość o najmniejsze szczegóły, co przekłada się na finalny efekt wykonanej pracy. Bierzemy pełną odpowiedzialność za realizowane przez nas usługi, dlatego na każde zlecenie udzielamy pisemnej gwarancji.Zainteresowany naszą ofertą? Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszymi realizacjami.

Zapewniamy materiały wysokiej jakości oraz atrakcyjne ceny.

    O firmie TASS

    Specjalizujemy się tylko w jednej dziedzinie, dlatego jesteśmy na bieżąco we wszelkich nowościach, używanych materiałach oraz technologii montażu.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. W razie wątpliwości pomożemy w wyborze rodzaju tapety oraz potrzebnej ilości - tak, aby byli Państwo w 100% zadowoleni z końcowego efektu.

    Mamy za sobą setki zadowolonych klientów, także zapraszamy i Państwa do skorzystania z naszych usług i wstąpienia w to zaszczytne grono :)